“Let's paint the world with charming colors!”

Anastasija Gogić

Danas je Gimnaziju “Filip Višnjić” posjetila naša bivša učenica Anastasija Gogić sa učenicima koji pohađaju Koledž Ujedinjenog Svijeta u Mostaru. Naime, u sklopu projekta “Let's paint the world with charming colors!”, želja joj je bila da predstavi našu školu, nadarene i talentovane učenike, članovima projekta koji dolaze iz Nigerije, Rusije, Poljske, Albanije i Njemačke. Članovi LEAD programa i učenici naše škole, uz sjajnu atmosferu, imali su priliku da razmijene iskustva, predstave kulturu zemalja iz kojih dolaze i stvore nova prijateljstva. Hvala našim profesoricama Suzani Simić i Branislavi Đukanović koje su učestvovale u organizaciji događaja i direktorici gimnazije Oliveri Stevanović na gostoprimstvu.