Konferencija na Filozofskom fakultetu

Učesnici direktor Olivera Stevanović, pedagog Vanja Ćurić, psiholog Mladenka Perić i profesorke naše gimnazije, Biljana Bogdanović i Valentina Vidaković.

Osnaživanje prosvjetnih radnika.

Danas se na Filozofskom fakultetu u Banjoj Luci održala konferencija kojom je stavljena tačka na projekat u kojem su prethodnih mjeseci učestvovali direktor Olivera Stevanović, pedagog Vanja Ćurić, psiholog Mladenka Perić i profesorke naše gimnazije, Biljana Bogdanović i Valentina Vidaković.

Cilj ovog projekta, koji je osmislilo Društvo psihologa R. Srpske, bilo je osnaživanje prosvjetnih radnika kao direktnih nosilaca vaspitno-obrazovnog procesa.Profesorka Valentina Vidaković se obratila prisutnima podijelivši sa njima svoja zapažanja o učinjenom u prethodnom periodu. Gimnazija je ponosna na profesorku koja je izabrana da govori na završnoj konferenciji.

Related Posts