Afektivna vezanost u školi

Podtsknuti projektom “Briga o djeci: zajednička odgovornost i obaveza”.

Održano predavanje pod nazivom “Afektivna vezanost u školi”.

Sinoć je u našoj školi prof. dr Aleksandra Hadžić, sa Filozofskog fakulteta, Univerziteta u Banjoj Luci, održala predavanje pod nazivom “Afektivna vezanost u školi”. Podstaknuti realizovanim projektom Društva psihologa RS u saradnji sa Ministarstvom prosvjete i kulture Republike Srpske i Republičkim pedagoškim zavodom Republike Srpske „Briga o djeci: zajednička odgovornost i obaveza“, pružili smo priliku svojim nastavnicima da steknu znanja o emocionalnom razvoju, značajna za jačanje vaspitne uloge koju škola ima, a koja je dugo vremena bila u drugom planu. Zahvalni smo prof. Hadžić na korisnom i izuzetnom predavanju koje je realizovano na obostrano zadovoljstvo. Važni su nam i pozitivni utisci profesorice Hadžić i nadamo se daljoj saradnji.

Related Posts