“Svetosavlje i naše doba”

XXXI Republički konkurs.

Iskrene čestitke našoj Nadi Petrović.

Na XXXI Republičkom konkursu sa međunarodnim učešćem pod nazivom “Svetosavlje i naše doba” u kategoriji srednjih škola učenica naše škole, Nada Petrović osvojila je treće mjesto. Konkurs je organizovalo Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije, Kolo srpskih sestara Eparhije bačke, Centar za likovno vaspitanje dece i omladine Vojvodine, Katihetski odbor Eparhije bačke, Udruženje vojvođanskih učitelja. Na konkursu su učestvovali učenici iz Republike Srbije, Republike Srpske/ BiH, Republike Crne Gore, Republike Slovenije i Republike Mađarske.
Izložba radova i svečana dodjela nagrada upriličena je danas u galeriji SPENS-a.
Iskrene čestitke našoj Nadi Petrović i njenoj mentorki Nataši Mitrović, profesorici srpskog jezika i književnosti.

Related Posts