Kurs njemačkog jezika i ljetni kamp

Goethe Institut je u sklopu programa PASCH.

Kurseve njemačkog jezika i ljetnje kampove širom Njemačke za učenike srednjih škola.

I ove godine Goethe Institut je u sklopu programa PASCH organizovao kurseve njemačkog jezika i ljetnje kampove širom Njemačke za učenike srednjih škola. Milica Garić i Ivan Stevanović, učenici naše Gimnazije, koja je pored Gimnazije iz Trebinja jedina u Republici Srpskoj članica pomenutog programa, imali su priliku da učestvuju na ljetnjem kampu u Benediktbeuernu i Bambergu na kome je učestvovalo 75 učenika i učenica iz 19 različitih zemalja. U sklopu nastave njemačkog jezika imali su i brojne aktivnosti, poput plivanja, šetnje po prirodi, društvenih igara…Tokom boravka, kroz komunikaciju, znacajno su usavršili svoja znanja iz njemačkog jezika.

Pored toga, stekli su nova poznanstva, prijatelje i nezaboravna iskustva. Zbog svega pomenutog svim našim gimnazijalcima, zainteresovanim za učenje njemačkog jezika, Milica i Ivan toplo preporučuju učešće u programu PASCH i drugim sličnim aktivnostima koje nudi Goethe Institut

Related Posts