Donacija računarske opreme JU Gimnazija “Filip Višnjić”

”Opremanje vaspitno-obrazovnih ustanova u Republici Srpskoj računarskom opremom i softverom”

Ministarstvo prosvjete i kulture Republike Srpske je u okviru projekta ”Opremanje vaspitno-obrazovnih ustanova u Republici Srpskoj računarskom opremom i softverom” doniralo našoj školi 30 računara i monitora za dva kabineta informatike.


Ova vrijedna donacija će značajno unaprijediti kvalitet vaspitno-obrazovnog rada u našoj školi i pružiti učenicima bolje mogućnosti za razvoj digitalnih vještina.
JU Gimnazija „Filip Višnjić“ Bijeljina se zahvaljuje Ministarstvu prosvjete i kulture Republike Srpske na donaciji informatičke opreme, koja jasno pokazuje želju ove institucije da se unaprijedi kvalitet obrazovanja u Republici Srpskoj.

Related Posts