Promocija mladog pisca

Naša gimnazija bogatija je za još jednog pisca.

CVIJETIN DRAGIĆ

Naša gimnazija bogatija je za još jednog pisca.
Večeras je u Narodnoj biblioteci ,,Filip Višnjić” u Bijeljini održana promocija prve knjige Cvijetina Dragića, učenika drugog razreda naše škole.
Učenici drugog razreda (Ana Bajić, Teodora Petrović, Sofija Vračević, Anastasia Simeunović, Igor Vukomanović i Marija Stevanović) osmislili su, zajedno sa profesorkom Milenom Đokić, prigodan program za ovu priliku koji je obuhvatao recitacije i besjede.
Direktorki škole Oliveri Stevanović, direktorki Narodne biblioteke “Filip Višnjić” Željani Arsenović, kao i profesorkama srpskog jezika i književnosti Oliveri Pandurević, Radmili Marić i Mileni Đokić Kulturno-izdavački centar “Srpska kuća Požarevac” dodijelio je priznanja zbog izuzetnih doprinosa za afirmaciju mladih pisaca.
Čestitamo Cvijetinu Dragiću i želimo mu puno uspjeha u daljem radu.

Related Posts