“Majska smotra likovnog stvaralaštva učenika 30”

Ponosni smo na naše talentovane učenike koji su poslali svoje sjajne radove na Majsku smotru likovnog stvaralaštva.

Iskrene čestitke našoj Mariji.

Muzej Semberije raspisao je poziv za učešće na izložbi “Majska smotra likovnog stvaralaštva učenika 30”, na koju je pristiglo 208 radova iz 20 škola iz Bijeljine, Zvornika, Lopara, Pelagićeva i Donjeg Žabara. Stručni žiri u sastavu: Milijanko Miholjčić, akademski grafičar, Vesna Todorović, master likovnih umjetosti i Zoran Midanović, kustos istoričar, u kategoriji viši razredi osnovnih škola i srednje škole, dodijelio je prvu nagradu učenici drugog razreda naše Gimnazije, Mariji Ilić. Iskrene čestitke našoj Mariji i njenoj mentorki profesorici Adrijani Ugrenović Vićanović.
Svoje radove za Majsku smotru poslali su i Teodora Vićanović, Ana Drakul, Valentina Krsmanović, Dajana Knežević, Anja Milinković, Nađa Stankić, Jasna Jatić i Nevena Ilić.
Ponosni smo na naše talentovane učenike koji su poslali svoje sjajne radove na Majsku smotru likovnog stvaralaštva.

Related Posts