Gete seminar

PASCH

U periodu od 10. do 12. novembra u organizaciji Gete instituta održan je regionalni seminar za direktore PASCH škola iz Srbije, Hrvatske, Crne Gore, Bosne i Hercegovine i Republike Srpske. Naša gimnazija, kao ogledna škola koja pruža primjere dobre prakse, učestvovala je u organizaciji ovog seminara. Direktori i profesori škola iz regiona imali su priliku da posjete našu školu i upoznaju se sa aktivnostima koje se realizuju u istoj, a u sklopu saradnje sa Gete institutom u okviru PASCH projekta. Ovom prilikom želimo da se zahvalimo profesorima Gordanu Živiću, Danici Ilić i našim gimnazijalcima na entuzijazmu i profesionalizmu koji su pokazali prilikom pripreme, realizacije i snimanja Dnevnika o životinjama na njemačkom jeziku koji je našu školu predstavio na najbolji mogući način, omogućio nastavak saradnje sa Gete institutom na obostrano zadovoljstvo i otvorio vrata za neke nove kontakte i saradnju sa školama sa prostora bivše Jugoslavije.