Новогодишњи и божићни празници у нашој школи

Новогодишњи и божићни празници су пред нама и ово је дивна прилика да унесемо мало ведрине на крају првог полугодишта. Учећи стране језике учимо и упознајемо не само језик и књижевност једног народа, него и културу, традицију и обичаје. Данас смо се упознали са обичајима и традицијом везаном за новогодишње и божићне празнике и свечаности. Слушали смо о томе како се обиљежава и прославља Божић код нас али и у Русији, Њемачкој, Француској, Енглеској и Америци. Шта је слично, а шта различито представиле су нам ученице Анђела Божић, Љиљана Дикић, Јована Канлић, Валентина Стојановић, Александра Шкрбић, Мишел Мишковић, Соња Митровић, Анастасија Перић, Марија Стевановић, Марина Маринковић, Анастасија Стјепановић, Емилија Перић и Лара Ђурђевић. Наше ученице Јана, Биља, Александра и Јана програм су уљепшале пригодним божићним композицијама. Захваљујемо се професорима страних језика и вјероучитељима наше школе на несебичној подршци коју су прyжили нашим ученицима у припремању данашње свечаности.