Сусрет младих пјесника “На Филиповим стазама”

У организацији ЈУ Народна библиотека “Филип Вишњић” у склопу 29. “Вишњићевих дана” данас је одржан XI Сусрет младих пјесника “На Филиповим стазама”. Наши ученици, Марија Стевановић (II разред) и Марко Ристић (IV разред), учествовали су на промоцији зборника поезије настале на прошлогодишњим сусретима младих пјесника коју води књижевник Недељко Терзић. Марија Стевановић је афирмисана млада пјесникиња која има издату збирку пјесама, а наша школа јој пружа прилику да усаврши свој таленат.
Након промоције, одржана је и нова радионица на којој су настале пјесме за нову збирку поезије овогодишњих сусрета. Гимназија његује своје таленте и потенцијале и чини све што може да допринесе њиховом развоју и усавршавању.