ОБАВЈЕШТЕЊЕ О НАСТАВИ НА ДАЉИНУ

Поштовани ученици и родитељи, овим путем вас обавјештавамо да ЈУ Гимназија "Филип Вишњић", у складу са препорукама Министарства просвјете и културе РС, организује наставу на даљину.

Професори ће постављати своје наставно градиво преко сајта школе www.gimnazijabijeljina.com које ће ђаци моћи да преузму на страници НАСТАВНИ МАТЕРИЈАЛ, а у договору са ученицима користиће се и вибер групе, Facebook/messenger и Google Classroom.

Професори ће консултације држати путем својих мејлова који ће бити објављени на сајту школе. Ове и остале информације моћи ћете пратити путем сајта и Fејсбук странице школе, као и Iнстаграм профила budi_i_ti_gimnazijalac.

Подсјећамо да је настава на даљину обавезна за све ученике.

Желимо свим ученицима, родитељима и запосленим у школи да буду здрави.

Останите код куће. Stay at home. Ваша Гимназија.

ОБАВЈЕШТЕЊЕ СТРУЧНЕ СЛУЖБЕ

Стручна служба ЈУ Гимназије „Филип Вишњић“ Бијељина је доступна ученицима и њиховим родитељима, у смислу  пружања психосоцијалне помоћи ,подршке,информисања,савјетовања и сл.,путем сљедећих  e-mail адреса:

More Articles...

1. ЉЕТНА ШКОЛА МЛАДИХ МАТЕМАТИЧАРА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
  2. ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗА ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ 2018/19. ГОДИНЕ
  3. РАСПОРЕД ПРИПРЕМНЕ НАСТАВЕ У АВГУСТУ 2017-2018.
  4. РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТУ 2017-2018.
  5. РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА МАТУРСКИХ ИСПИТА У АВГУСТУ 2017-2018.
  6. РАНГ ЛИСТА КАНДИДАТА ПРИМЉЕНИХ У ПРВОМ ЈУНСКОМ РОКУ
  7. ЉЕТНА ШКОЛА МАТЕМАТИКЕ
  8. KОНКУРС ЗА УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ГИМНАЗИЈЕ
  9. ПРИЈАВЉИВАЊЕ МАТУРСКИХ ИСПИТА