ШКОЛСКA СЛАВA СВЕТИ САВА

Наша Гимназија је и ове године традиционално, али скромно и без приредбе, обиљежила школску славу Свети Сава. Услијед епидемиолошких мјера, ломљењу славског колача присуствовали су само свештеници СПЦ, кум школе Стефан Митровић и директор Владимир Шавија.

Поводом славе, школа је, као и претходних година, наградила раднике који одлазе у пензију, а то су: проф. Милојка Вулета, проф. Павле Трифковић, проф. Драгомир Лукић и ложач Миро Митровић, који су овом приликом добили уз признања и пригодне поклоне.

Такође, Наставничко вијеће је наградило и 13 ученика који су се истакли у својим наставним и ваннаставним активностима, а то су:

II3 Николина Ћатић

II3 Александра Голић

III7 Татјана Новаковић

IV1 Магдалина Трипуновић

IV1 Андреа Васиљевић

IV6 Лука Милошевић

IV6 Ива Јанковић

IV7 Јелена Радишић

IV8 Лука Бојић

IV8 Анастасија Танасић

IV8 Андреа Бањац

IV8 Теодора Миловановић

IV8 Михаило Елез.

Иако смо, на опште изненађење, били приморани да славу први пут славимо радно, вјерујем да смо начином на који смо обиљежили овај дан ипак учинили да атмосфера буде свечарска.

Свим ученицима и запосленим сретна слава Свети Сава.

svs1.jpgsvs2.jpgsvs3.jpg