ФИНАЛНА СМОТРА ПРОЈЕКАТ ГРАЂАНИН

Побједом на регионалном такмичењу ученици одјељења IV-9 наше школе стекли су право учешћа на Финалној смотри програма „Пројекат грађанин“ који се одржао у Сарајеву 12. и 13. маја 2018. год.

На овогодишњој Финалној смотри програма „Пројекат грађанин“ учествовало је 36 најбољих екипа (18 основних и 18 средњих школа) из цијеле БиХ.

Првог дана Финалне смотре 12.5.2018. у Великој сали Парламентарне Скупштине БиХ била је уприличена промоција ученичких радова. Ученица Наташа Арежина укратко је представила пројекат свог одјељења.

Сљедећег дана, у недјељу 13.5.2018. ученици свих школа су једни другима представили своје побједничке пројекте. Дан је завршен радионциом евалуације на којој су наши ученици активно узели учешће.

Честитамо ученицима и професорици Татјани Павловић која је припремала ученике.