Постигнути резултати на такмичењима

На општинском такмичењу у рукомету (14.3.2018.) мушка екипа наше школе заузела је треће мјесто,  а женска екипа прво мјесто и дјевојке су стекле право учешћа на регионалном такмичењу. Ученике је за такмичење припремао професор Миомир Трифковић.

Милан Јосић и Драган Марковић су позвани да учествују на Националној географској олимпијади која ће се одржати крајем априла у Београду. Ученике припрема професорица Јасна Пелемиш.

На регионалном такмичењу из физике (17.3.2018.) постигнути су сљедећи резултати:

I разред:Теодора Миловановић је освојила друго а Ива Јанковић треће мјесто;

II разред: Јован Катанић је освојио прво, Милица Пухало друго, а  Ивана Пијетловић треће мјесто;

III разред: Драган Марковић је освојио прво мјесто;

IV разред: Јана Јанковић је освојила друго мјесто.

Ученике су припремали професори: Милена Јовановић, Снежана Станкић, Вера Елез и Славиша Станојевић.

На општинском такмичењу у одбојци (20.3.2018.) женска екипа наше школе заузела је друго мјесто, а мушка екипа  прво мјесто, и момци су стекли право учешћа на регионалном такмичењу. Ученике је за такмичење припремала професорица Маријана Стевић.

Честитамо ученицима и професорима на оствареним резултатима!