Постигнути резултати на такмичењима

На општинском такмичењу у кошарци (7.3.2018.) мушка екипа наше школе заузела је прво мјесто,  а женска екипа друго мјесто и обје екипе су стекле право учешћа на регионалном такмичењу. Ученике је за такмичење припремао професор Павле Трифковић.

На регионалном такмичењу из француског језика (10.3.2018.) у конкуренцији четвртих разреда ученице наше школе су постигле сљедеће резултате: Теодора Бунијевац је освојила прво, Јана Јанковић друго а Невена Јефтић треће мјесто. Ученике је за такмичење припремала професорица Нена Бабић.

На регионалном такмичењу из историје (10.3.2018.) ученица наше школе Кристина Гушић освојила је друго мјесто. Ученицу је за такмичење припремао професор Небојша Травар.

На републичком такмичењу из њемачког језика (10.3.2018)ученица Моника Абаџић је освојила прво мјесто и пласирала се на Олимпијаду њемачког језика. Ученицу је за такмичење припремала професорица Вајка Ђукић.

Честитамо ученицима и професорима на оствареним резултатима!